Поштовани,

У Музеју рударства и металургије Бор, у четвртак, 27. јуна 2019. године, у 19 сати биће отворена изложба Траг у времену: деценија изложбене и издавачке делатности Музеја рударства и металургије 2009 – 2019., аутора Драгане Игњатовић вишег кустоса, документаристе.

Изложба Траг у времену: деценија изложбене и издавачке делатности Музеја рударства и металургије 2009 – 2019. представља презентацију докуменатарне грађе изложбене и издавачке делатности у другој деценији 21. века. На изложби ће бити приказан промотивни материјал, плакати, позивнице, фотографије са изложби као и музејска издања, књиге и каталози. Од 2009. године, на промотивном визуелном идентитету Музеја рударства и металургије, ради Новица Станковић, графички дизајнер.

У протеклој деценији Музеј је организовао 142 повремене изложбе разноврсног типа, најчешће ликовне и културолошко – докуметарне, и 7 гостујућих које су приређиване у различитим установама културе широм земље.

Изложба ће трајати до петка 30. августа 2019. године.

Добродошли!